ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП

Офіційний дилерський центр «ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП» працює з 2011 року на автомобільному ринку, за цей час стала лідером з продажів і сервісного обслуговування автомобілів Renault у Житомирській області та місті. Побудований Дилерський центр у відповідності зі стандартами європейского бренду Renault. Ми високо цінуємо кожного Клієнта і намагаємося побудувати міцні відносини на довгі роки. Ми прагнемо, аби придбання автомобіля було справжнім святом для нашого Клієнта.

ПОЛІССЯ МОТОРС ГРУП пропонує:

  • продаж автомобілів Renault фізичним і юридичним особам;
  • гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування індивідуальних та корпоративних клієнтів;
  • кузовний ремонт;
  • продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів від виробників;
  • кредитування на вигідних умовах за програмою Renault Finance та послуга лізингу;
  • автомобільна мийка

 

Основними нашими цінностями є орієнтація на Клієнта.

Співпраця з нами – це гарантія купити якісне авто за вигідною ціною. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм в роботі, набутий з досвідом – запорука нашої співпраці з багатьма комерційними та державними структурами.

Для наших клієнтів ми пропонуємо різноманітну гаму легкових автомобілів Renault, а саме: Renault Kadjar, Renault Logan, Renault Logan MCV, Renault Sandero та Sandero Stepway, Renault Lodgy, Renault Duster, Renault Megane, Renault Dokker, Renault Kangoo, Renault Koleos.

Фахівці відділу продажів нададуть Вам всю необхідну інформацію по комплектації і технічним характеристикам вподобаного авто, а також дадуть кваліфіковані рекомендації, які допоможуть Вам зробити вірний вибір.

Ми пропонуємо лінійку комерційних автомобілів: Renault Trafic, Renault Master, Renault Dokker van. В Україні автомобілі Renault зарекомендували себе як одні з найнадійніших, адаптованих до доріг з невисокими експлуатаційними витратами.

Затишна зона очікування, де Ви маєте можливість відпочити або попрацювати, скориставшись Wi-Fi, випити чашечку смачної кави і подивитися телевізор.